Eko-mimino

Kategorie

Výrobci

KiBi Orient

KiBi Orient

české rostoucí ergonomické nosítko, americký designový tisk

Více detailů


2 890 Kč s DPH

Dostupnost: 4 dny


KiBi je rostoucí ergonomické nosítko určené pro děti ve věku od 4 měsíců do 3 let. Lze ho použít pro nošení na břiše, na boku, i na zádech. Má všechny prvky klasických ergonomických nosítek pro těžké děti - bytelný bederní pás, pohodlně polstrované ramenní popruhy, látkovou zádovou opěrku ze 100% bavlny a přídavnou opěrku hlavičky pro klidný spánek větších dětí.

 

 

 

Díky možnosti nastavení šířky zádové opěrky v oblasti zadečku a nožiček můžete pohodlně a zdravě nosit malá miminka, i větší děti. Látka bude vždy rozprostředa od kolínka ke kolínku. Při nejužším nastavení druků je opěrka pod nožičkama široká 31cm, v nejširším nastavení pak 51cm.

 

 

 

V horní části je zádová opěrka volně navlečená na ramenní popruhy - díky tomu ji lze plynule vytahovat výš nebo níž podle aktuální potřeby. Pokud miminko usne, vytáhnete mu opěrku jednoduše nad hlavu a tím ji zajistíte proti náhlému záklonu. Při nošení větších dětí na zádech je pak možné opěrku zajistit ve zvolené výšce pomocí všitých schovaných karabinek. Minimální výška zádové opěrky je cca 32 cm, maximální pak 52 cm.

 

K zajištění hlavičky spících batolat je určená kapucka, která je součástí nosítka. Pokud ji nepoužíváte, můžete ji srolovat do kapsičky ve vrchní části zádové opěrky.

 

Nosítko je také pohodlné pro nosící osoby. Je konstruováno tak, aby se dokázalo přizpůsobit jak malým drobným maminkám, tak statným tatínkům. Ramenní popruhy jsou nastavitelné, takže bude polstrování vždy na vašich ramenou. Bederní pás se dá stáhnout na nejmenší obvod 56cm, maximální obvod v pase je pak 135cm. Díky originálně řešenému bedernímu pásu se nosítko snadno přizpůsobí vašim tvarům.

 

Pokud dítko zrovna nenesete, můžete nosítko srolovat do ruličky a zajistit ho u bederního pásu.

 

Patentovaný design pochází z ČR, nosítko je ušité v české šicí dílně za použití co největšího možného množství českých materiálů.

 

Při výrobě nosítka byl kladen velký důraz na bezpečnost a zdraví dětí. Veškeré materiály byly testovány na přítomnost chemikálií a splňují vyhlášku č.84/2001 Sb. - bezpečnost pro děti do 3 let. Funkčnost nosítka a chemická bezpečnost pak byla v zátěžových testech zkoušena v laboratořích TÜV Süd dle evropské normy pro látková nosítka EN 13209-2:2005. Nosítko bylo testováno na maximální zátěž 20 kg.

 

Složení: 100% bavlna

 

Údržba: Možno prát v pračce na 30°C, nesušit v sušičce, žehlit na nízký stupeň, nebělit.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)
Reklama