Eko-mimino

Kategorie

Výrobci

Nom Nom Kids ZOO kapsička

Nom Nom Kids ZOO kapsička

Zobrazit všechny obrázky

kapsička na svačinu pro opakované použití, 120 ml

Více detailů


119 Kč s DPH

Dostupnost: 3 dny


Svačinky z kapsičky se v poslední době staly velmi oblíbenými. Dítko se nají samostatně, není třeba lžička, nemusíte se obávat velkého ušpinění. 

Nom Nom Kids kapsička má velkou výhodu v tom, že ji můžete používat opakovaně. Díky zipu na její delší straně do ní jednoduše vložíte přesnídávku, jogurt, namixovaný příkrm, či pití, zapnete a děti si pak svačinku vysají po odšroubování víčka na vrchní straně. Obsah kapsičky je až 120 ml. Díky průhlednému okénku na boku máte přehled o tom, kolik jídla ještě v kapsičce zbývá.

Po použití kapsičku otevřete, propláchnete, vymyjete víčko a necháte uschnout, můžete ji také umýt v myčce. 

Kapsičky Nom Nom Kids můžete také použít k zamražování, stačí pak svačinku ohřát ve vodní lázni.

Kapsičky Nom Nom Kids neobsahují ftaláty, BPA ani PVC, jsou vyrobeny pouze z bezpečných materiálů vhodných k přechovávání potravin. Zdravotní nezávadnost byla testována dle platných EU norem. Víčka jsou s průduchy a dostatečně velká tak, aby nehrozilo spolknutí nebo dušení.

Na zadní straně kapsičky je pole vhodné k popisování. Můžete si tak na kapsičku označit datum plnění, obsah a také komu kapsička patří. Design je veselý, barevný, s motivem zvířátek, zkrátka plně zapadající do světa malých dětí.

S kapsičkami dodáváme návod k použití a údržbě v českém jazyce.

 

Životnost: Výrobce udává, že by kapsičky měly vydržet přibližně 40 opakovaných použití, v závislosti na tom, jak se s nimi zachází.

 

Rozměry i s víčkem = 105mm x 160mm

Rozměry pouze kapsičky bez víčka = 105mm x 135mm

 

Vyrobeno v Číně.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)
Reklama