Eko-mimino

Výrobci

Didymos Jakob vel. 6

Didymos Jakob vel. 6

Zobrazit všechny obrázky

vratná záloha 2500 Kč, 100% bavlna, gramáž 180 g/m2

Více detailů


200 Kč s DPH

Dostupnost: k vypůjčení


Počáteční investice do šátku nebo ergonomického nosítka nám zpočátku může připadat vysoká, a tak se uchýlíme k levnějším variantám, které nás však od nošení mohou odradit. Často se také nemůžeme rozhodnout mezi mnoha značkami, materiály, druhy .....

Proto Vám přinášíme půjčovnu, abyste si před koupí mohli šátek nebo nosítko vyzkoušet.

 

Šátek či nosítko půjčujeme na 1-2 týdny. Výše půjčovného je 200 nebo 350 korun. Šátek či nosítko půjčujeme proti vratné záloze, výše kauce je vždy uvedena v krátkém popisu zboží. Po objednání z půjčovny s platbou převodem, prosím, vyčkejte na email, ve kterém budete mít podklady k platbě s výší kauce. Pokud je šátek či nosítko k dispozici, odešleme jej do druhého dne od přijetí platby. Věci z půjčovny na dobírku nezasíláme. Doba zápůjčky se Vám začíná počítat dnem převzetí balíčku od doručovatele. Vrácení je pak 7., případně 14. den od zahájení zápůjčky poštou na naši adresu. Po přijetí balíčku a zkontrolování stavu šátku Vám do 3 dnů odešleme zpět kauci poníženou o půjčovné. Poštovné hradí v obou případech zákazník. 

 

Šátek před vrácením, prosím,neperte. Běžné zašpinění není bráno jako závada. Při nevypratelném ušpinění, roztržení nebo větším poškození, nevracíme kauci a šátek či nosítko se stává majetkem zákazníka. Při ztrátě šátku či nosítka hradí zákazník plnou cenu nového kusu.

 

Šátky a nosítka z půjčovny nejsou určená k prodeji. Rádi pro Vás objednáme zcela nový kus, v tomto případě pak nebudete hradit půjčovné a poštovné za cestu nového šátku či nosítka k Vám.

 


 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Reklama