Eko-mimino

Kategorie

Výrobci

Kroužek slon

Kroužek slon

silikonové kojicí a kousací korále

Více detailů


275 Kč s DPH

Dostupnost: 10 dnů


Kojicí korále z potravinářského silikonu pro zabavení dítěte při kojení, ručičky dítěte se zaměstnají a děťátko se v klidu nakojí a nemá potřebu zlobit maminku (štípání, tahání za vlasy, …). Kojicí korále jsou úspěšně používány v zahraničí, na českém trhu jsou ještě nedoceněné. Vyzkoušejte je a budete překvapeni.

 

Silikonové korále i přívěsky jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který je velmi příjemný na dotyk. Korále jsou navlečeny na 100% nylonové šňůrce.

 

Potravinářský silikon je inertní materiál, který je velmi odolný. Silikon se skládá z křemíku (přírodního prvku přítomného v organických materiálech jako je písek) společně s kyslíkem. Silikon je také hygienický, hypoalergenní a odolný vůči bakteriím. Korále jsou bez BPA PVC, ftalátů, jsou bez olova, kadmia a těžkých kovů.

 

Silikonové korále Vám nezpůsobí alergické reakce jako šperky obsahujicí těžké kovy a velmi snadno se čistí. Můžete je vyprat v pračce (v pracím pytlíku), nebo umýt v myčče. Naše výrobky můžete i sterilizovat v mikrovlnné troubě či vyvařit ve vodě.

 

 

 

Silikonové šperky jsou bižuterie, nikoliv hračka. Zvláště u dlouhých korálí hrozí nebezpečí, pokud je ponecháte v blízkosti dětí bez dozoru.

 

 

 

Materiál vyhovuje evropské normě ČSN EN 71-3:2013 Migrace určitých prvků + A1:2015.Testování spočívá v měření 18ti prvků, které při ocucávání a olizovaní výrobků přechází do slin a s nimi pak do organismu dětí. Můžete si tedy být jisti, že výrobek je zdravotně nezávadný a bezpečný. Testováno bylo na vzorcích v ITC Zlín a.s. (tyrkys, fialovočervený, oranžový, žlutý, sv. zelený, zelený, fialový, šedý a růžový silikon a černý nylonový provázek).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Reklama