Eko-mimino

Kategorie

Výrobci

Bamboolik vnitřní plena batolecí sada

Bamboolik vnitřní plena batolecí sada

sada 2 ks, vkládací plenka do svrchních kalhotek Bamboolik

Více detailů


549 Kč s DPH


Systém vkládacích plen All-In-Two (vše ve dvou) Bamboolik extra savosti se skládá ze dvou částí, které se k sobě pro snazší používání připínají patentky: tvarované pleny a batolecí pleny.

 

Tvarovaná plena slouží jako podklad pro ostatní dvě části, vpíná se pomocí dvou patentků do svrchních kalhotek. Její rozšířený zadní díl chrání v období tekuté stolice svrchní kalhotky před ušpiněním, pro starší děti je možné jej schovat do zadní kapsy kalhotek.

 

Batolecí plena se připíná 3 patentky na tvarovanou plenu pro extra savost, dostatečnou pro malá miminka na noc či dlouhou procházku nebo pro větší děti na přebalení cca 1 za 3 hodiny. (Tato kombinace se jmenuje Vnitřní batolecí plena.) Současně slouží k doplnění extra savosti do kalhotkových plen.

 

 

Údržba plenek je velmi jednoduchá: Perte na 60° C v automatické pračce, předepírat v ruce není nutné, stačí hrubší nečistoty odstranit do záchodu a plenku opláchnout pod vodou nebo použít program předepírky vaší pračky. Pro rychlé odstranění stolice můžete použít separační plenky. Plenky můžete sušit volně zavěšené, v sušičce nebo na topení. Více se o údržbě dozvíte v příbalovém letáku.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)
Reklama